Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
EORated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 2.5
Lean on PeteRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 2.0
NimicRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
Nurse BettyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 2.0
TarRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Argentina, 1985Rated ★ 3.0
CloseRated ★ 3.0
HarmoniumRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 2.0