Movies
Ratings
240
The MoonRated ★ 1.0
ReboundRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5