Titles you rated
AquamanRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
AnonRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 0.5
High FidelityRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 0.5