Movies
Ratings
1089
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0