Titles you rated
MoneyRated ★ 5.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
PawnRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5