Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5