Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Love at First SightRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0