Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5