Series
Ratings
11
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
One PieceRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0