Movies
Ratings
103
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
A Quiet DreamRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 3.0