Series
Ratings
164
Giant Peng TVRated ★ 1.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
VagabondRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5