Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.5
Love ClinicRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0