Movies
Ratings
1442
Basic InstinctRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 0.5
The CobblerRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Toy Story That Time ForgotRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Falling DownRated ★ 3.5
The Number 23Rated ★ 0.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Luxo Jr.Rated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0