Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.0
HereticRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0