Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5