Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0