Titles you rated
IRISRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0