Movies
Ratings
241
VivariumRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 3.0
ExamRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 2.5