Series
Ratings
17
One Spring NightRated ★ 4.5
Falling in LoveRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- Pin to KonaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0