Series
Ratings
52
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0