Titles you rated
SawRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0