Movies
Ratings
208
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0