Series
Ratings
19
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0