Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.5
Everything NowRated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0