Titles you rated
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5