Movies
Ratings
336
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0