Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0