Movies
Ratings
76
Legally BlondeRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Trade Your LoveRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0