Movies
Ratings
87
One DayRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
JobsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0