Titles you rated
AnoraRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 1.0
BabygirlRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
La Dolce VitaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The DoorsRated ★ 0.5
The ProposalRated ★ 2.5
Red RocketRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Werckmeister HarmoniesRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Factory ComplexRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0