Titles you rated
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
DarkRated ★ 0.5
EuphoriaRated ★ 0.5
The CrownRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Hemlock GroveRated ★ 2.5
Dear White PeopleRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 5.0