Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 2.5