Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
AnoneRated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0