Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5