Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Ashes of LoveRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5