Movies
Ratings
79
TroyRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0