Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 1.5
Broken ArrowRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0- Kid CopRated ★ 1.5
Hong Gil DongRated ★ 0.5
U.S. MarshalsRated ★ 2.5
High RiskRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.5
ToysRated ★ 3.0
Out of the DarkRated ★ 3.0