Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0