Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
FeastRated ★ 5.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5