Movies
Ratings
707
CureRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
Door LockRated ★ 1.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Dark PhoenixRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 0.5
The SwindlersRated ★ 0.5
Hear MeRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 0.5
Bloody ReunionRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0