Movies
Ratings
420
JokerRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 0.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
American PieRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0