Titles you rated
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
City of JoyRated ★ 3.5
Nowhere SpecialRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Macadam StoriesRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The UnderdogRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
AwakeningsRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 0.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5