Movies
Ratings
54
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0