Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0