Movies
Ratings
2038
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5