Series
Ratings
138
One Punch ManRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- VRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0