Movies
Ratings
61
Ninja ScrollRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0