Series
Ratings
56
LastRated ★ 2.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5