Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0