Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0